Karjeros pasiūlymai

„BALTSYSTEMS“ UAB gali pasiūlyti geras darbo sąlygas entuziastingiems, gebantiems ir norintiems uždirbti vidaus inžinerinių sistemų montavimo srityje specialistams. Įmonėje vertinami darbuotojai, turintys savo idėjų, gebantys mąstyti savarankiškai, argumentuotai pagrįsti savo profesinį požiūrį. Suteikiame galimybę nuolat tobulėti ir mokytis, skatiname iniciatyvą ir vertiname atsakingą požiūrį į darbą.

Siūlome konkurencingą atlygį ir motyvuojančias darbo sąlygas. Papildomai skatiname darbščius, pasiekiančius gerų darbo rezultatų ir atsidavusius įmonei darbuotojus. Jei domitės šiuolaikinėmis pastatų inžinerinėmis sistemomis, turite galimybę dirbti „BALTSYSTEMS“ UAB. Siūlome peržiūrėti laisvas darbo vietas ir kandidatuoti arba, tiesiog užpildyti žemiau esančią formą, kai turėsime Jus dominančio darbo pasiūlymą – būtinai susisieksime.

Anketa aplikuoti į siūlomą pareigybę

Užpildykite visus anketos laukelius, nurodydami pageidaujamą pareigybę, savo motyvaciją. Siųsdami šią užklausą Jūs sutinkate, kad „BALTSYSTEMS“ UAB tvarkytų Jūsų pateiktus duomenis pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius įstatymus ir Europos Sąjungos teisės aktus.

Šiuo metu įmonei reikalingi

  • Vėdinimo sistemų montuotojai
  • Santechnikos montuotojai

Užklausa aplikuoti


    Pridėkite CV ir / ar motyvacinį laišką.
    Leidžiamos bylos: PDF (Adobe Acrobat) arba ODT (OpenOffice) dokumentas Microsoft WORD dokumentas neleidžiamas!
    Maksimalus bylos dydis: 8 MB