Pastatų inžinerinių sistemų montavimas, aptarnavimas

„BALTSYSTEMS“ UAB specializuojasi atlikti šiuolaikinių statinių vidaus patalpų inžinerinių sistemų montavimo darbus, vykdome specializuoto įrangos garantinę priežiūrą. Kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys inžinerinių sistemų montavimo specialistai atlieka patalpų šildymo, vėsinimo, oro vėdinimo ir rekuperavimo, vandentiekio ir nuotekų, priešgaisrinės saugos sistemų montavimą bei garantinį aptarnavimą.

Per dešimtmetį įmonės veiklos Lietuvos ir užsienio objektuose yra sumontuota virš 400 skirtingos paskirties inžinerinių ir pastatų automatikos sistemų.

„BALTSYSTEMS“ sumontuoti įrenginiai ir automatikos sistemos sėkmingai eksploatuojami didžiuosiuose prekybos centruose, medicinos įstaigose, universitetuose, mokyklose, viešąsias paslaugas teikiančiose įstaigose, logistikos centruose, gamyklose, krovinių terminaluose, kituose pramoniniuose statiniuose.

Inžinerinių sistemų montavimas

Inžinerinių sistemų montavimo darbus atliekame subrangovo sutartimi apibrėžtomis sąlygomis. Dirbame su lyderiaujančiomis Lietuvos statybos pramonės bendrovėmis, statant ir rekonstruojant visuomeninės, administracinės, gamybinės ir prekybinės paskirties pastatus.

Pagrindinė „BALTSYSTEMS“ UAB veiklos sritis ir dėmesys – pramonės, logistikos, specialios paskirties statinių vidaus inžinerinių sistemų įrengimas ir aptarnavimas.

Kokybės standartas

  • Darbus atlieka gerai apmokyti, darbo patirties turintys ir žinantys inžinerinių sistemų veikimo principus montuotojai
  • Šiuolaikiškos technologijos, modernūs įrankiai
  • Nuolatinė projekto vadovo priežiūra
  • Sumontavus sistemas, atliekamas jų derinimas, reguliavimas, periodiškas testavimas
  • Pastovus dėmesys skiriamas darbų atlikimo kultūrai
  • Visada laikomasi darbo saugos reikalavimų

Garantijos

Inžinerinių sistemų montavimo darbams suteikiama 5 metų garantija (paslėptiems darbams – 10 metų).

Bendradarbiaujame tik su patikimais tiekėjais, galinčiais pasiūlyti ir įvykdyti aukščiausios klasės įrangos ir komponentų savalaikį tiekimą. Tai užtikrina kokybišką sistemų montavimo procesą, įgalina pasiekti efektyvaus kvalifikuoto specialistų, viso įmonės kolektyvo darbo rezultatų.

Kiekvienas klientas laukiamas ir gerbiamas, vertiname savo galimybes ir Užsakovo lūkesčius.

Bendraukime.