Santechnikos sistemos įrengiant pastatus

„BALTSYSTEMS“ specialistų žinias ir sugebėjimus siekiame panaudoti tam, kad eksploatuojant pastatus jo savininkai, valdytojai galėtų pasiūlyti žmonėms naudotis šiuolaikinių sanitarinių sistemų privalumais saugiai, komfortiškai ir patogiai. Mūsų bendrovės įrengtuose pastatuose vartotojai užtikrintai naudoja švarų vandenį, šilumą ir išvalytą orą,  neužterštą aplinkos neigiamų faktorių. Užsakovams užtikriname, kad jų pastatų nuomininkai ir kiti vartotojai galėtų nenutrūkstamai naudotis šiais gyvybiškai svarbiais vandens ištekliais optimaliai tenkinant visus poreikius. Santechninės įrangos komfortiškas naudojimas neužkraunant didelių finansinių įsipareigojimų vandens tiekėjams – taipogi ne paskutinėje vietoje.

Įgyvendindami augančius aplinkosaugos reikalavimus, klientų ir jų darbuotojų lūkesčius, bendrovės veikloje naudojame tik technologiškai pažangias santechninės įrangos gamintojų sistemas. Tai ypač svarbu diegiant kompleksines, didelius vandens kiekius sunaudojančių pastatų vandentiekio santechnines sistemas tiek administraciniuose, visuomeninės, aptarnavimo paskirties, tiek saugią ir optimaliomis sąnaudomis pasižyminčią gamybinę veiklą vystančiuose pramoniniuose pastatuose.

Santechnikos įrangos montavimas

Įrengiant šiuolaikinius pastatus viena iš būtiniausių inžinierinių sistemų – santechnikos įranga. Atkreipiame dėmesį į kiekvieno objekto eksploatacijos specifiką, tuo pačiu siekdami naudoti technologijas, užtikrinančias pastatų santechninių-inžinerinių sistemų efektyvumą ir racionalumą, aplinkos apsaugos ir kokybės reikalavimus.

Įrengiant pastato sanitarines zonas galimi įvairiausi inžineriniai santechnikos įrangos sprendimai, užtikrinantys patikimą ir ilgalaikį jų eksploatavimą. Pažymėtina, kad nuo tinkamos įrangos ir komplektuojančių medžiagų kokybės priklauso šių patalpų naudojimo patogumas, finansinių išlaidų dydis jų nepertraukiamai eksploatacijai užtikrinti.

BALTSYSTEMS specialistų atliekami santechnikos montavimo darbai

  • santechninės įrangos ir prietaisų komplektavimas
  • vandentiekio sistemų įrengimas ir remontas
  • kanalizacijos sistemų įrengimas ir remontas
  • pastato sanitarinių zonų mazgų įrengimas
  • galutinės įrangos montavimas (vandens čiaupai, kiti prietaisai vartotojams)

Bendraukime.